Літературна зустріч “Історія українців документальними очима: пам’ять про жертв голодомору”
Український Дім спільно з ГО “Об’єднані заради нас” та благодійним соціальним проєктом про справжніх українців “Ті, що бачили війну” запрошує на літературну зустріч “Історія українців документальними очима: пам’ять про жертв Голодомору”.
Коли: 25 листопада 2023 року
О котрій: 15:00
Де: вул. Заменгофа 1
Вхід вільний, без попередньої реєстрації
Мова: українська
️ Увесь світ та Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору. У час, коли росія знову хоче знищити українців, правду про страшні злочини агресора треба пам’ятати і ніколи не пробачати.
Голодомор – це велика частина нашої історії, яка не перестане боліти, адже і сьогодні весь цивілізований світ продовжує дізнаватися нові деталі про кількість жертв терору радянської влади і як в той час жилося українському народу. Тому так важливо сьогодні знати свою історію, якою б болючою вона не була.
Сьогодні про масові вбивства шляхом штучно створеного голоду вже не бояться говорити, та все ж Голодомор 1932-1933 років деякі країни не поспішають визнавати геноцидом українського народу.
Щороку в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору. У 2023 році цей день припадає на 25 листопада.
Під час заходу реалізатори проєкту про справжніх українців “Ті, що бачили війну” Ірина Савенко, Лука Вовк та Георгій Щербаков розкажуть про 10 найвідоміших досліджень, які описують факти страшного часу голоду та історії тих, що залишалися для багатьох таємницею. А також познайомлять з добіркою книг (як українських, так і зарубіжних авторів) присвячених темі Голодомору.
На завершення гості проведуть коротку дискусію з учасниками заходу.
Це варто знати, аби краще зрозуміти трагічні сторінки історії українського народу. І головне – не забувати, що у Голодоморі винен той самий ворог, який у 2014 році окупував Донбас, анексував Крим, а у 2022 році розпочав повномасштабну війну в Україні.
Беручи участь у цьому заході, Ви даєте згоду на оприлюднення Вашого зображення.
Подія реалізується завдяки підтримці Norwegian Refugee Council та за фінансової підтримки GFFO.
Щиро запрошуємо!
Посилання на подію у фейсбуці: